14
listopad

24.-25.11. ČP st.žky/K.Vary

Zůstáváme na svém

14. 10. 2014

Přebor Prahy se rozběhl rychlým tempem. První turnaje už mají za sebou starší žákyně i oba týmy mladších. Kadetky a dva týmy mini se dočkají o týden později.

Celý článek

Sezóna pospíchá

21. 9. 2014

Hned po soustředění jsme se vrhli na herní prověrky. Velká cena Prahy starších a mladších žákyň musela být v poledne po odehrání několika zápasů pro déšť a nezpůsobilý terén zrušena.

Celý článek

Kvaldy 2014 - trochu naruby, ale dobrý

21. 9. 2014

Kvalifikace pro Přebor Prahy 2014/2015 obsazujeme celkem 6 družstvy. Zatím máme za sebou 5 turnajů na kurtech Meteoru a s bilancí můžeme být celkem spokojeni.

Celý článek

Sluníčko na soustředění

4. 9. 2014

Už tradičně potřinácté v Růžené nám na soustředění svítilo sluníčko, i když pršelo. Ale jenom den a půl. Sluníčko nám svítilo, protože se tam máme dobře. Dva naše oblíbené kurty přímo u chatek, antukový v Květuši u hasičů a tělocvična ZŠ v Chyškách, to jsou naše tréninkové terény. Přes 300 fotek najdete jako vždy ve Fotogalerii.

Celý článek

Prázdniny !!!

29. 6. 2014

Tak konečně začaly prázdniny! Přejeme vám, abyste si odpočinuly, abyste něco pěkného zažily a abyste se těšily do Růžené na soustředění. My už se těšíme! V příloze najdete seznam věcí, které by se vám mohly na soustředění hodit.

Celý článek

Příklady táhnou

19. 6. 2014

Po zdařilém turnaji v krásném lesním prostředí na osadě Lada u Říčan minulý víkend se mladší žákyně zúčastnily tuto sobotu turnaje O Pohár Orionky na antukových kurtech v Braníku. Naše družstvo Studio Sport bylo složené ze dvou mladších žákyň (hrající za starší žákyně) – Janina a Maja, čtyř mladších žákyň – Eliška, Lucie Vanessa, Stáňa a Ivetka a tří minivolejbalistek – Kačka, Anička a Martina.

Celý článek

Česko-Čína v Uhříněvsi

3. 6. 2014

Největší sportovní událost v historii Uhříněvsi viděla sportovní hala ZŠ U Obory 26.5 2014. Z po­věření Českého volejbalového svazu uspořádalo Studio Sport mezistátní utkání volejbalových juniorek Česko-Čína do 19 let. Číňanky jsou mistryně světa 2013 v této kategorii a tak do haly našlo cestu plno diváků – mezi nimi řada volejbalových expertů i mnoho našich bývalých hráček. Nejmenší naděje Studia Sport se úspěšně zhostily role vlajkonošek a podavaček míčů, hrály se hymny, promluvil starosta Coller i ředitelka školy Vodičková. Do utkání v základní sestavě nastoupila bývalá žákyně školy a bývalá kapitánka Studia Sport Tiziana Baumruková a na nahrávce řídila juniorský výběr k historickému vítězství v 1. setu 26:24.

Celý článek

Po roce zase medaile

7. 4. 2014

Naše úspěšné loňské bronzové žákyně z Mistrovství republiky potvrdily i letos v Extralize kadetek a Extralize juniorek, že výsledek nebyl náhodný. V barvách Španielky Řepy získaly bronz na republice Kačka Vaňková, Kája Sýkorová a Ivka Kaňková, zlato v barvách Olympu v juniorkách vydatně pomohla vybojovat loňská kapitánka žákyň Studio Sport Tiziana Baumruková. Holky děkujem, udělaly jste nám radost !

Ani sezónu bez medaile

2. 4. 2014

Od roku 2005 získaly týmy Studio Sport každou sezónu aspoň jednu medaili. V té letošní se o to zasloužily starší žákyně, které si stříbrné medaile zajistily už před posledním turnajem Přeboru Prahy. Na posledním turnaji pak třetím místem svoji pozici potvrdily. Znamená to postup na Mistrovství České republiky. Byli jsme vylosováni do skupiny A, která se hraje 11.-13.dubna v Klatovech a nebudeme mít v souboji o dvě postupová místa do finále lehké soupeře : Slavia VŠ Plzeň, Baník Příbram, Volejbal Klatovy, Spartak Děčín, Baník Sokolov, Český Krumlov a Doksy. Čeká nás tedy 7 zápasů ve dvou dnech.

Celý článek

Republika jistá !

2. 2. 2014

Holky děkujeme ! Stalo se, co asi málokdo čekal. Starší žákyně Studio Sport si zajistily už před posledním turnajem Přeboru Prahy 2. místo a tedy postup na Mistrovství ČR. Nebyla to ale jednoduchá cesta. Turnaj pořádala ve svém domácím prostředí Kometa a chystala se na útok na celkové druhé místo. Jenže všechno dopadlo jinak.

Celý článek