2
září

Tréninky začínají 6.9.2023

Doba bronzová pod Ještědem

14. 5. 2018

Další zeměpisná zajímavost nás čekala po cestě do dějiště finálového turnaje MČR mladších žákyň v Liberci. Když se otevřel krásný pohled z auta na majestátní Ještěd s televizní věží, malá nervozita z věcí příštích už byla znát. Do turnaje jsme ale vlétli ještě v pátek dvěma zápasy základní skupiny naprosto suverénně. Potvrzení skvělé formy z kvalifikace v Novém Veselí přišlo vítězstvími nad Jirkovem i pražským rivalem Kometou vždy v podobě 2:0. Studio Sport si jako první ze všech týmů ve 4 skupinách už první den zajistilo postup do další fáze.

Celý článek

Brněnské brambory

14. 5. 2018

Starší žákyně hrály o postup na Mistrovství republiky v těžké brněnské skupině. O 3 postupová místa bojovalo 8 týmů a Studio Sport nakonec skončilo po rozhodujím posledním zápasem s Hradcem Králové na čtvrté, nepostupové, neoblíbené, prostě „bramborové“ pozici. Ale postupně.

Celý článek

Allegro, vivace, prestissimo !

17. 4. 2018

V Novém Veselí nám to svědčí ! Už podruhé odjíždíme z Vysočiny opravdu veselí. S loňskou kvalifikací je veselská bilance mladších žákyň Studia Sport 14 vítězství, žádná porážka, sety 28:0 ! Ale teď k letošnímu ročníku.

Celý článek

Zlato je zlato !

5. 3. 2018

Potřetí za sebou a podesáté celkem od vzniku soutěží v minivolejbalu získalo Studio Sport titul Přeborník Prahy a zlaté medaile! Tuto sezónu to ale nebyla jediná minivolejbalová medaile, stejně jako před 7 lety sbírku doplnil ještě bronz! Kvalifikace rozdělila 48 (!) družstev do 8 výkonnostních skupin po 6 týmech, které se utkaly v 5 turnajích.

Celý článek

Stříbrné jistoty Studia Sport

5. 3. 2018

V Přeboru Prahy mladších i starších žákyň je odehráno 6 z celkového počtu 7 turnajů. Před posledními turnaji už je jisté, že Studio Sport získá v obou kategoriích stříbrné medaile !

Celý článek

Začátek roku 2018

25. 1. 2018

Úvodní lednové turnaje přinesly upevnění pozic mini i kadetek Studia Sport. Kadetky potvrdily uplynulý víkend svoje postavení ve 2. lize – škoda dvou tiebreaků, ale příště to vyjde a navíc to byla dobrá příprava pro následující turnaj starších žákyň. Na turnajích mini na Mikulce a Kometě si Studio Sport připisuje dílčí úspěch – Déčko se krok za krokem posunuje mezi elitu, po nadšených výkonech si vybojovalo postup už do 2. ligy !

Celý článek

Listopad zatím na výbornou !

28. 11. 2017

Hned ve 3 kategoriích naše družstva atakují ty nejvyšší příčky. V minivolejbalu Áčko Studia Sport suverénně vede celou soutěž bez jediné porážky, Béčko se dělí o průběžné 3.-4. Místo a další dva výběry Studia Sport, které sbírají především zkušenosti, drží umístění v první dvacítce z celkem 48 týmů.
Mladší žákyně bojují v nesmírně vyrovnané 1. lize Přeboru Prahy na špici a jsou aktuálně v průběžném pořadí na 2. místě za Olympem a před Kometou. Překvapením jsou určitě výkony našeho Béčka, které jsme přihlásili na zkoušku, bez absolvování kvalifikačního turnaje do poslední 5. ligy. Každý ze tří odehraných turnajů vyhrálo družstvo bez ztráty setu a vždy postoupilo do vyšší soutěže, aktuálně už je ve 2. lize !
Starší žákyně musely v posledním turnaji 1. ligy bojovat hned proti třem týmům (!) Olympu a ještě na domácích parketách našich soupeřů. Dramatický turnaj nakonec přinesl celkové vítězství Studia Sport a posun na 1. místo celkového pořadí se stejným ziskem bodů jako favorizovaný Olymp „B“. A konečně kadetky si ve svém pohodovém tempu hrají ve 3. lize.

Celý článek

Dobře rozjetá sezóna !

23. 10. 2017

Dobře se rozjela sezóna v podání týmů Studia Sport. Začneme od kadetek. Po prvním turnaji zůstávají ve 2. lize, vzhledem k tomu, že tuto kategorii hrajeme pro získávání zkušeností mladších hráček, tak je to očekávaný výsledek. Starší žákyně už mají za sebou 2 turnaje. V tom prvním 2 vítězství a 1 prohra, ale bohužel v minitabulce 3 týmů z toho bylo o jeden set třetí místo. Druhý turnaj opět 2 výhry a jedna prohra a celkové 2. místo. Tady medailové ambice stále držíme.

Celý článek

Kvalifikace za 1

2. 10. 2017

V zářijových kvalifikacích pro soutěže Přeboru Prahy se družstvům ze Studia Sport dařilo excelentně. Starší žákyně i mladší žákyně vybojovaly v těžkých zápasech účast v první lize. Na poslední chvíli jsme přihlásili i Béčko mladších žákyň, to bylo bez účasti na kvalifikaci zařazeno do 5. ligy.

Celý článek

Do nové sezóny !

5. 9. 2017

Soustředění v Růžené se opět vydařilo po všech stránkách. Počasí bylo jako v Karibiku, pršet začalo až těsně po našem příjezdu domů. Holky dostaly pořádně zabrat, ale to se všechno hodí do nové sezóny. V průběhu bylo pár drobných zdravotních problémů, ale snad už jsou všichni v pořádku.

Celý článek