2
září

Tréninky začínají 6.9.2023

...a ještě tečka

11. 8. 2017

Už tradičně se Studio Sport zúčastňuje celostátního kola v minivolejbalu, které tak výborně organizují pořadatelé z Českých Budějovic.

Celý článek

Sečteno, podtrženo

28. 5. 2017

Závěr sezóny 2016/2017 byl v režii mladších žákyň. Po fantastickém zlatu z Přeboru Prahy jsme byli zařazeni do kvalifikační skupiny Mistrovství ČR v Novém Veselí. Krásná hala, výborné ubytování přímo u haly, pravá volejbalová atmosféra. To byly kulisy naší první účasti v tomto turnaji, který se pořádá teprve v posledních málo letech. A to byla také inspirace k vítěznému tažení za postupem do finálového turnaje MČR.

Celý článek

Zlato bez porážky

26. 4. 2017

Už to bylo sice jisté před posledním turnajem v minivolejbale, ale zajíci se počítají až po honu. V Přeboru Prahy v minivolejbalu však hon na Studio Sport „A " pod vedením Daniely "Kódi“ Baumrukové nepřinesl soupeřkám žádný zásah. Áčko suverénně vyhrálo 5 ze 6 turnajů první ligy, získalo celkem 323 bodů, to je o 6 víc než druhý Olymp a co je úplně neskutečné – v celé sezóně naše holky neprohrály jediný zápas ! To je opravdu zlato, jak má být !

Celý článek

Zlaté Studio Sport

5. 3. 2017

Náš další volejbalový sen se stal skutečností. Studio Sport se v kategorii mladších žákyň stalo znovu Přeborníkem Prahy. Po letech 2010 a 2011 se to povedlo v právě skončeném ročníku Přeboru Prahy, ale cesta byla dlouhá a trnitá.
Celkem 6 turnajů 1. Ligy spolu bojovaly o každý bod hlavně tři nejlepší týmy soutěže – Studio Sport, Olymp a Kometa. Poslední turnaj jsme pořádali právě my v domácí hale v ZŠ U Obory v Uhříněvsi. Situace byla dramatické, Studio Sport a Olymp měly shodný počet bodů, Kometa o 2 méně.

Celý článek

Medailová jízda

16. 1. 2017

Mladší žákyně Studio Sport už mají jistou medaili v Přeboru Prahy. Jestli bude zlatá, stříbrná nebo bronzová, o tom rozhodne až poslední turnaj, který chceme uspořádat v naší tělocvičně v ZŠ U obory.

Celý článek

Studio Sport v polovině sezóny

10. 12. 2016

Nová sezóna začala v září po našem tradičním srpnovém soustředění. O vítězství ve Velké ceně Prahy v minivolejbalu a 2. místě mladších žákyň už zde byla zmínka, stejně jako o titulu Mistryň republiky v modrém minivolejbalu. Sezóna běží rychlým tempem, tak jen telegraficky.

Celý článek

Říjnové ohlédnutí

7. 11. 2016

Ani jsme se nestačili rozkoukat a říjen utekl jako voda. Naše týmy absolvovaly první porce turnajů Přeboru Prahy a zatím se dá vystoupení Studia Sport hodnotit jako úspěšné. Zejména v kategorii minivolejbal je celkem 5 družstev Studia Sport v kladných číslech. Áčko suverénně turnaje vyhrává, s přehledem a náskokem vede 1. ligu, všechny další týmy buď postoupily výš nebo si drží pozice včetně našeho nejmladšího Éčka (foto).

Celý článek

Zpravodajství z úvodu sezóny

15. 10. 2016

Úvod letošní sezóny byl přímo ďábelsky rychlý, po návratu ze soustředění jsme se ani nestačili zastavit…Hned VC Prahy, kde mladší žákyně skončily druhé až prohrou ve finále v tiebreaku, starší žákyně páté s jedinou prohrou ve skupině také v tiebreaku. Pak vítězství modrých mini na MČR v Brně a tamtéž statečný boj zelených i proti klukovským týmům – paradox minivolejbalu ! Hned nato kvalifikace, mini v 1. lize, další čtyři týmy mini na zkušené v nižších ligách s cílem se průběžně zlepšovat, mladší žákyně v 1. lize, starší bohužel až ve třetí a kadetky ve druhé.

Celý článek

Studio Sport - mistryně republiky

20. 9. 2016

O víkendu proběhlo v Brně republikové finále barevného minivolejbalu. Počasí nakonec vydrželo a pořadatelé si mohli oddychnout – jediná přestávka na 10 minut v sobotu a pár dalších kapek nezabránilo odehrát plný program ve všech kategoriích. Naše Studio Sport si tak mohlo připsat další významný úspěch.

Celý článek

Velká cena Prahy

6. 9. 2016

Tradiční turnaje o Velkou cenu Prahy i letos doslova sprintovaly začátkem září. Na kurtech Meteoru Praha se nejdříve představily mladší žákyně a pro Studio Sport to byl povedený vstup do sezóny.

Celý článek