16
duben

Soustředění Růžená 25.8. - 30.8., podrobnosti na studio-sport.cz.

Soustředění

16. 4. 2024

Všechny podklady pro soustředění jste dostaly písemně, níže ještě rekapitulace. Těšíme se.

Celý článek

Nový bankovní účet

25. 10. 2020

Od 1. listopadu 2020 prosím zasílat platby výhradně na nový bankovní účet u Poštovní spořitelny číslo 295274366 / 0300. Původní účet u Expobank byl ukončen.

Celý článek

Další pauza

25. 10. 2020

Jen byly letošní soutěže Přeboru Prahy zahájeny, už byly znovu přerušeny a můžeme jen doufat, že se znovu rozběhnou ještě letos. Máme přiděleno pořadatelství 7. ligy starších žákyň na 8. listopadu, ale nevím, nevím…

Celý článek

Sezóna zahájena

21. 9. 2020

Po návratu ze soustředění v Růžené nás čekala už tradičně Velká cena Prahy na kurtech Meteoru v Libni. Do turnaje zasáhly dva týmy starších žákyň Studio Sport a zejména Áčko se pomalu rozjíždělo. Se střídavými výkony z toho bylo nakonec 7. místo. Béčko vyhrálo 2 zápasy a konečné 11. místo určitě nebylo zklamáním.

Celý článek

Studio Sport - 20 let

5. 9. 2020

V říjnu jsme si připomínáme, že volejbalový klub Studio Sport slaví jubileum – 20 let od založení. Společně s manželkou Danielou jsme se rozhodli „hospodařit na vlastním“, od začátku je s námi v trenérském týmu i Simona, už pěkných pár let to s námi táhne Vláďa a celkem prošlo naším klubem cca 350 děvčat. Některá hrají či hrála nejvyšší soutěž, ženskou Extraligu, některá se prosadila i do reprezentací ČR, hodně jich v různých klubech hraje či hrála juniorskou a kadetskou Extraligu, mnoho děvčat u volejbalu zůstalo jako hráčky či trenérky a mnoho jich na krásné roky strávené ve Studiu Sport stále vzpomíná. Chtěli jsme zavzpomínat společně, nějakou slavnostní akcí, ale ten zatracený brouk koronáč nám to pokazil, a tak si počkáme, třeba za rok to bude 21. výročí („oko bere“).

Celý článek

A ještě stříbrná tečka

16. 7. 2020

Na závěr sezóny ještě jedna nečekaná medaile pro Studio Sport. Na Mistrovství republiky U17 v beachvolejbalu postoupily Žaneta Foxová (Studio Sport) a Míša Vlčková (aktuálně Olymp, ještě minulou sezónu kapitánka Studio Sport) pod vedením trenéra Aleše Nečesaného až do finále.

Celý článek

Praha pomáhá volejbalu

25. 6. 2020

V letech 2015–2017 bylo Studio Sport součástí projektu PVS.

Nedokončená...

4. 6. 2020

Letošní volejbalová sezóna, bohužel, zůstane nedohraná, nedokončená. I přesto jí můžeme hodnotit jako úspěšnou. Než přišel konec soutěží s nouzovým stavem v březnu, byla na tom naše družstva velmi dobře. Po postupných odkladech přišlo na konec rozhodnutí svazu sezónu ukončit nedohranou, chyběl odehrát poslední turnaj Přeboru Prahy a pak Mistrovství České republiky. Přeborníci Prahy tak vyhlášeni být nemohli a medaile rozděleny nebyly. A jaký byl tedy konečný stav po pěti odehraných turnajích ?

Celý článek

Obnovujeme tréninky

12. 5. 2020

Na základě dohody s naším pronajímatelem sportovišť můžeme obnovit tréninky v následujících parametrech:

Celý článek

Studio Sport v době virové

29. 4. 2020

Informace o činnosti a aktivitách našeho klubu Studio Sport z.s. :

  1. tréninky –

jak víte, od poloviny března byly postupně zastaveny tréninky i soutěže, kterých se zúčastňují naše družstva. Tréninkové možnosti jsou aktuálně pro nás dostupné pouze individuální formou. Tréninkové prostory, které máme pronajaté, jsou uzavřené neboť jsou součástí školy, včetně venkovních kurtů. Změní se něco od 25. května, kdy bude částečně obnoven provoz škol ? To je zatím neznámá, ale na základě znalostí místních podmínek to příliš optimisticky nevidíme. Logistika návratu 1. stupně do školy v režimu přísných hygienických opatření bude nesmírně komplikovaná, ne-li neřešitelná. Nepředpokládáme proto, že by vedení školy zvyšovalo epidemiologické riziko otevřením dalších prostor pro vstup dalších osob. Pokud by se cokoliv měnilo, budeme samozřejmě informovat.

Celý článek

Krásné Velikonoce

9. 4. 2020

Přejeme všem krásné Velikonoce! Soutěže, bohužel, nedohrány, šance dokončit dobrou práci však ještě existuje, budeme informovat. V Přeboru Prahy zlaté mladší žákyně (!) společně s Mikulkou, bronzové starší žákyně. Za Studio Sport Daniela a JIří Baumrukovi