20
září

22.9. mini/Dol.Břežany 23.9. kadetky/ZŠ Dol.Břežany

Studio Sport - mistryně republiky

20. 9. 2016

O víkendu proběhlo v Brně republikové finále barevného minivolejbalu. Počasí nakonec vydrželo a pořadatelé si mohli oddychnout – jediná přestávka na 10 minut v sobotu a pár dalších kapek nezabránilo odehrát plný program ve všech kategoriích. Naše Studio Sport si tak mohlo připsat další významný úspěch.

Celý článek

Velká cena Prahy

6. 9. 2016

Tradiční turnaje o Velkou cenu Prahy i letos doslova sprintovaly začátkem září. Na kurtech Meteoru Praha se nejdříve představily mladší žákyně a pro Studio Sport to byl povedený vstup do sezóny.

Celý článek

Camp Sport není za trest

5. 9. 2016

Na poslední tři srpnové dny připravilo Studio Sport sportovní camp v rámci projektu Sport není za trest s podporou hlavního města Prahy. V tělocvičně ZŠ Kolovraty se převážně ti nejmladší žákyně a žáci z prvního stupně ZŠ seznámili s tím, co sport opravdu obnáší.

Celý článek

Růžená 2016

4. 9. 2016

Naše trenérská sestava se na závěr soustředění vystajlovala a odebrala se na focení do lesa. Za celé soustředění všem trenérům děkuji, není mnoho klubů, kde je o holky takhle postaráno a kde jsou trenéři připraveni online 24 hodin denně !

Celý článek

Sportovní camp SNzT

12. 8. 2016

Sportovní camp v rámci projektu Sport není za trest už je za dveřmi ! V příloze najdete podrobné informace, také se můžete podívat na stránky kolovraty.cz nebo zskolovraty.cz.

Celý článek

Sport není za trest !

10. 5. 2016

Studio Sport chystá nový projekt s názvem Sport není za trest ! s podporou hl. města Prahy v rámci akce Praha – Evropské hlavní město sportu. Cílem projektu je seznámit děti zejména z 1. – 5. tříd základní školy s některými sporty a s tím, co to je opravdový sportovní trénink.

Celý článek

Naše zlaté minky

10. 4. 2016

Co spojuje Martinu van Gorp z ISP, Annu Pěnkavovou ze ZŠ Bří. Jandusů, Míšu Vlčkovou z Gymnázia Voděradská a Káju Vaňkovou ze ZŠ U Obory? Bydliště v Uhříněvsi a Kolovratech, ale hlavně láska ke krásnému sportu, hodiny tréninku a odříkání.

Celý článek

Medaile ? Splněno už teď !

13. 3. 2016

Volejbalový klub Studio Sport v této sezóně reprezentuje v Přeboru Prahy celkem 6 týmů ve 4 věkových kategoriích. Každý rok si dáváme „jednoduchý“ cíl: aspoň jedna medaile pro Studio Sport.

Celý článek

Soustředění Růžená

12. 2. 2016

Uteklo to jako voda a už je tady Soustředění Růžená 2016. Termín je 21.-26.8., všechny podklady už máte. Tak se pomalu připravujte, v neděli vás čekáme ! V příloze najdete, co byste tak mohly vzít sebou.

Celý článek

Studio Sport přeje krásné Vánoce !

6. 12. 2015

Soutěžní podzim pod volejbalovou sítí utekl družstvům Studia Sport strašně rychle. Máme za sebou zhruba polovinu soutěží Přeboru Prahy, v některých kategoriích jsme velmi spokojeni, v některých méně. Ale takový je sport, v něm nejsou jen samá vítězství. Všechny porážky jsou důležité proto, abychom příště vítězili.

Celý článek