9
září

10.9. ml.žky kvalifikace/ZŠ Mikulova 11.9. st.žky kvalifikace/ZŠ Dol.Břežany

Studio Sport v době virové

29. 4. 2020

Informace o činnosti a aktivitách našeho klubu Studio Sport z.s. :

  1. tréninky –

jak víte, od poloviny března byly postupně zastaveny tréninky i soutěže, kterých se zúčastňují naše družstva. Tréninkové možnosti jsou aktuálně pro nás dostupné pouze individuální formou. Tréninkové prostory, které máme pronajaté, jsou uzavřené neboť jsou součástí školy, včetně venkovních kurtů. Změní se něco od 25. května, kdy bude částečně obnoven provoz škol ? To je zatím neznámá, ale na základě znalostí místních podmínek to příliš optimisticky nevidíme. Logistika návratu 1. stupně do školy v režimu přísných hygienických opatření bude nesmírně komplikovaná, ne-li neřešitelná. Nepředpokládáme proto, že by vedení školy zvyšovalo epidemiologické riziko otevřením dalších prostor pro vstup dalších osob. Pokud by se cokoliv měnilo, budeme samozřejmě informovat.

Celý článek

Krásné Velikonoce

9. 4. 2020

Přejeme všem krásné Velikonoce! Soutěže, bohužel, nedohrány, šance dokončit dobrou práci však ještě existuje, budeme informovat. V Přeboru Prahy zlaté mladší žákyně (!) společně s Mikulkou, bronzové starší žákyně. Za Studio Sport Daniela a JIří Baumrukovi

Medaile ještě visí vysoko

2. 3. 2020

Tak už se pomalu blíží vyvrcholení volejbalové sezóny 2019/2020. Zase můžeme splnit náš dlouholetý cíl – aspoň jednu medaili ! Může jich být i víc, ale nebude to jednoduché. Překvapivě si v této sezóně vedou nejlépe mladší žákyně. Před posledními dvěma turnaji Přeboru Prahy můžou dokonce pomýšlet i na zlato, mají to ve svých rukou ! Je to ale neskutečně vyrovnané a tak se reálně poohlížíme po medaili jakékoliv hodnoty. Účast na kvalifikaci pro Mistrovství ČR v Novém Veselí je jistá a věříme v další postup.

Celý článek

Studio prvoligové

13. 11. 2019

Letos začala sezóna opět ve velkém tempu. Po posunu věkových kategorií jsme museli trochu odhadovat, jak to bude všechno vypadat na kurtu.

Celý článek

Studio Sport zahajuje 20. sezónu své historie

4. 9. 2019

Jako tradičně, letos už po 18., zahájila koncem srpna družstva Studio Sport novou sezónu soustředěním v jihočeské Růžené. Topinkovo rekreační středisko v krásném prostředí kopcovité oblasti České Sibiře opět nabídlo všechno, co potřebujeme k dobré přípravě – krásné počasí, skvělé a náročné cyklistické terény v nadmořské výšce nad 700 metrů, 4 volejbalové kurty sice s drsným pískovým povrchem, zato jen pro nás, skromnou ale útulnou tělocvičnu v ZŠ Chyšky, rybník s příjemnou čistou vodou, kolem nekonečné lesy, bohaté a velmi slušné stravování – no zkrátka, opět není, na co si stěžovat.

Celý článek

Starší žákyně - zlato a republika

3. 6. 2019

Starší žákyně mají za sebou úspěšnou a dlouhou sezónu. Bez porážky Velká cena Prahy, v Českém poháru celkové 9. místo, nejlepší z Prahy a hlavně – zlato z Přeboru Prahy. Bylo to ale veliké drama, o titulu rozhodl až poslední zápas v domácí extraligové hale Olympu v Přípotoční ulici. Ten po skvělém výkonu vyhrály žákyně Studia Sport a poprvé v historii získaly titul Přeborníka Prahy. Jen první dva týmy z Prahy měly zajištěnou účast v kvalifikaci pro Mistrovství České republiky.

Celý článek

Parádní sezóna mladších žákyň

9. 5. 2019

To byla jízda ! Mladší žákyně Studia Sport už na Velké ceně Prahy ukázaly, že budou favoritky tohoto ročníku Přeboru Prahy. A stalo se. Bez jediné porážky získaly titul, už dva turnaje před koncem bylo hotovo. Poslední turnaj přeboru v naší domácí hale už byl takovým „čestným kolečkem“ vítězů.

Celý článek

Dvě medaile už jisté

4. 3. 2019

Cesta mladších žákyň Studia Sport za pražským zlatem je přímočará a rázná. Už dva turnaje před koncem Přeboru Prahy měly takový náskok, že nemohly být dostiženy. V předposledním turnaji v hale v Dolních Břežanech se o komplikaci pokusily nemoci, zranění a hory, ale marně. Studio Sport pokračuje ve vítězném tažení a bez porážky míří za titulem.

Celý článek

Vítězství na PVG

15. 1. 2019

Zkusili jsme to hned napoprvé. Mezinárodní turnaj Prague Volleyball games v mnoha kategoriích nám vyplnil čas mezi svátky určitě zajímavě. Vzhledem k tomu, že mezinárodní pravidla mají jiné věkové limity pro kategorie, obsadili jsme U14 z větší části mladšími žákyněmi doplněnými dvěma staršími. Bylo také povoleno hrát s liberem, celkem logicky, vždyť volejbal se hraje s liberem, ale v tomto jsme se do experimentu zatím nepustili. Základní skupinu, čtvrtfinále i semifinále jsme odehráli v hale ve Střešovicích (tam to dobře známe) na 3 kurtech a v 6 zápasech za dva dny jsme neztratili ani jeden set.

Celý článek

PF 2019

25. 12. 2018

Všem krásné prožití Vánočních svátků, šťastný a úspěšný rok 2019.