7
červen

10.6., sobota, závěrečný turnaj osada Lada/Tehov.

A ještě stříbrná tečka

16. 7. 2020

Na závěr sezóny ještě jedna nečekaná medaile pro Studio Sport. Na Mistrovství republiky U17 v beachvolejbalu postoupily Žaneta Foxová (Studio Sport) a Míša Vlčková (aktuálně Olymp, ještě minulou sezónu kapitánka Studio Sport) pod vedením trenéra Aleše Nečesaného až do finále.

Celý článek

Praha pomáhá volejbalu

25. 6. 2020

V letech 2015–2017 bylo Studio Sport součástí projektu PVS.

Nedokončená...

4. 6. 2020

Letošní volejbalová sezóna, bohužel, zůstane nedohraná, nedokončená. I přesto jí můžeme hodnotit jako úspěšnou. Než přišel konec soutěží s nouzovým stavem v březnu, byla na tom naše družstva velmi dobře. Po postupných odkladech přišlo na konec rozhodnutí svazu sezónu ukončit nedohranou, chyběl odehrát poslední turnaj Přeboru Prahy a pak Mistrovství České republiky. Přeborníci Prahy tak vyhlášeni být nemohli a medaile rozděleny nebyly. A jaký byl tedy konečný stav po pěti odehraných turnajích ?

Celý článek

Obnovujeme tréninky

12. 5. 2020

Na základě dohody s naším pronajímatelem sportovišť můžeme obnovit tréninky v následujících parametrech:

Celý článek

Studio Sport v době virové

29. 4. 2020

Informace o činnosti a aktivitách našeho klubu Studio Sport z.s. :

  1. tréninky –

jak víte, od poloviny března byly postupně zastaveny tréninky i soutěže, kterých se zúčastňují naše družstva. Tréninkové možnosti jsou aktuálně pro nás dostupné pouze individuální formou. Tréninkové prostory, které máme pronajaté, jsou uzavřené neboť jsou součástí školy, včetně venkovních kurtů. Změní se něco od 25. května, kdy bude částečně obnoven provoz škol ? To je zatím neznámá, ale na základě znalostí místních podmínek to příliš optimisticky nevidíme. Logistika návratu 1. stupně do školy v režimu přísných hygienických opatření bude nesmírně komplikovaná, ne-li neřešitelná. Nepředpokládáme proto, že by vedení školy zvyšovalo epidemiologické riziko otevřením dalších prostor pro vstup dalších osob. Pokud by se cokoliv měnilo, budeme samozřejmě informovat.

Celý článek

Krásné Velikonoce

9. 4. 2020

Přejeme všem krásné Velikonoce! Soutěže, bohužel, nedohrány, šance dokončit dobrou práci však ještě existuje, budeme informovat. V Přeboru Prahy zlaté mladší žákyně (!) společně s Mikulkou, bronzové starší žákyně. Za Studio Sport Daniela a JIří Baumrukovi

Medaile ještě visí vysoko

2. 3. 2020

Tak už se pomalu blíží vyvrcholení volejbalové sezóny 2019/2020. Zase můžeme splnit náš dlouholetý cíl – aspoň jednu medaili ! Může jich být i víc, ale nebude to jednoduché. Překvapivě si v této sezóně vedou nejlépe mladší žákyně. Před posledními dvěma turnaji Přeboru Prahy můžou dokonce pomýšlet i na zlato, mají to ve svých rukou ! Je to ale neskutečně vyrovnané a tak se reálně poohlížíme po medaili jakékoliv hodnoty. Účast na kvalifikaci pro Mistrovství ČR v Novém Veselí je jistá a věříme v další postup.

Celý článek

Studio prvoligové

13. 11. 2019

Letos začala sezóna opět ve velkém tempu. Po posunu věkových kategorií jsme museli trochu odhadovat, jak to bude všechno vypadat na kurtu.

Celý článek

Studio Sport zahajuje 20. sezónu své historie

4. 9. 2019

Jako tradičně, letos už po 18., zahájila koncem srpna družstva Studio Sport novou sezónu soustředěním v jihočeské Růžené. Topinkovo rekreační středisko v krásném prostředí kopcovité oblasti České Sibiře opět nabídlo všechno, co potřebujeme k dobré přípravě – krásné počasí, skvělé a náročné cyklistické terény v nadmořské výšce nad 700 metrů, 4 volejbalové kurty sice s drsným pískovým povrchem, zato jen pro nás, skromnou ale útulnou tělocvičnu v ZŠ Chyšky, rybník s příjemnou čistou vodou, kolem nekonečné lesy, bohaté a velmi slušné stravování – no zkrátka, opět není, na co si stěžovat.

Celý článek

Starší žákyně - zlato a republika

3. 6. 2019

Starší žákyně mají za sebou úspěšnou a dlouhou sezónu. Bez porážky Velká cena Prahy, v Českém poháru celkové 9. místo, nejlepší z Prahy a hlavně – zlato z Přeboru Prahy. Bylo to ale veliké drama, o titulu rozhodl až poslední zápas v domácí extraligové hale Olympu v Přípotoční ulici. Ten po skvělém výkonu vyhrály žákyně Studia Sport a poprvé v historii získaly titul Přeborníka Prahy. Jen první dva týmy z Prahy měly zajištěnou účast v kvalifikaci pro Mistrovství České republiky.

Celý článek