1
únor

8.2.18 trénink zrušen 12.-16.2.18 se v době prázdnin tréninky nekonají

Medaile ? Splněno už teď !

13. 3. 2016

Volejbalový klub Studio Sport v této sezóně reprezentuje v Přeboru Prahy celkem 6 týmů ve 4 věkových kategoriích. Každý rok si dáváme „jednoduchý“ cíl: aspoň jedna medaile pro Studio Sport.

Celý článek

Soustředění Růžená

12. 2. 2016

Uteklo to jako voda a už je tady Soustředění Růžená 2016. Termín je 21.-26.8., všechny podklady už máte. Tak se pomalu připravujte, v neděli vás čekáme ! V příloze najdete, co byste tak mohly vzít sebou.

Celý článek

Studio Sport přeje krásné Vánoce !

6. 12. 2015

Soutěžní podzim pod volejbalovou sítí utekl družstvům Studia Sport strašně rychle. Máme za sebou zhruba polovinu soutěží Přeboru Prahy, v některých kategoriích jsme velmi spokojeni, v některých méně. Ale takový je sport, v něm nejsou jen samá vítězství. Všechny porážky jsou důležité proto, abychom příště vítězili.

Celý článek

Tři týmy v první lize !

2. 10. 2015

Každoročně je září měsícem Velkých cen a kvalifikací na Přebor Prahy. Pro letošní sezónu stavíme do mistrovských soutěží celkem 6 týmů – troje mini, mladší žákyně, starší žákyně a kadetky.

Celý článek

Kytary dozněly, táborák zhasl

3. 9. 2015

Poslední táborák soustředění v Růžené dohasl, dozněly kytary a zpěv. Soustředění se opět vydařilo, počasí přálo, na všech tréninkových stanovištích bylo veselo, kromě drobných šrámů a několika vosích žihadel přežili všichni!.

Celý článek

Inventura sezóny

11. 5. 2015

Volejbalové Studio Sport může závěrečný účet sezóny 2014/2015 považovat za pozitivní. V době 15. roku existence spolku z Lipan byl splněn ten vrcholový cíl – aspoň jednu medaili z Přeboru Prahy. Dokonce jsme si mohli s radostí poskočit dvakrát. Bronzovou medaili získaly starší žákyně a na stříbrném stupínku, pravda velmi překvapivě, stanuly kadetky. Tuto kategorii jsme hráli více méně se sestavou žákyň tak trochu jako přípravu na úspěch v té mladší kategorii. A ono to vyšlo!

Celý článek

Máme stříbro a bronz

9. 4. 2015

Tak jsme náš cíl opět splnili – aspoň jednu medaili z každé sezóny v Přeboru Prahy. Letos máme dokonce dvě. Bronz starších žákyň už byl skoro jasný už 2 turnaje před koncem a tak jsme ho brali už tak nějak automaticky. Podstatné je, že zajišťuje start na Mistrovství České republiky. Čerstvě víme, že budeme hrát ve velice těžké skupině v Kladně.

Celý článek

Zájezd do Zruče

3. 2. 2015

Neděle ráno 7,15 hod. Trenérka Petra nakládá do svého „vagónu“ celé družstvo mini a odváží holky na první mimopražský turnaj do Zruče nad Sázavou. Čeká na ně krásná hala se 3 kurty, na kterých se utká 12 družstev. Začíná se v základních skupinách a vše probíhá hladce.

Celý článek

PF 2015

22. 12. 2014

Krásné Vánoce a hodně radosti, zdraví, štěstí a sportovních úspěchů i v roce 2015 přeje všem Studio Sport.

Sečteno, podtrženo

22. 12. 2014

Rok 2014 končí, ale sezóna běží dál. Jak jsme na tom? Asi tak, jak jsme doufali a očekávali. V soutěži minivolejbalu je naše Áčko v 1. a Béčko ve 2. lize Přeboru Prahy. Vzhledem k tomu, že se oba týmy v 1. lize na úvod vystřídaly, je k medaili daleko. Cíle? Udržet 1. ligu a ještě lépe do ní postoupit i s Béčkem.

Celý článek