10
červen

Sezóna ukončena 12.6.2019 Krásné léto

Růžená 2016

4. 9. 2016

Naše trenérská sestava se na závěr soustředění vystajlovala a odebrala se na focení do lesa. Za celé soustředění všem trenérům děkuji, není mnoho klubů, kde je o holky takhle postaráno a kde jsou trenéři připraveni online 24 hodin denně !

Celý článek

Sportovní camp SNzT

12. 8. 2016

Sportovní camp v rámci projektu Sport není za trest už je za dveřmi ! V příloze najdete podrobné informace, také se můžete podívat na stránky kolovraty.cz nebo zskolovraty.cz.

Celý článek

Sport není za trest !

10. 5. 2016

Studio Sport chystá nový projekt s názvem Sport není za trest ! s podporou hl. města Prahy v rámci akce Praha – Evropské hlavní město sportu. Cílem projektu je seznámit děti zejména z 1. – 5. tříd základní školy s některými sporty a s tím, co to je opravdový sportovní trénink.

Celý článek

Naše zlaté minky

10. 4. 2016

Co spojuje Martinu van Gorp z ISP, Annu Pěnkavovou ze ZŠ Bří. Jandusů, Míšu Vlčkovou z Gymnázia Voděradská a Káju Vaňkovou ze ZŠ U Obory? Bydliště v Uhříněvsi a Kolovratech, ale hlavně láska ke krásnému sportu, hodiny tréninku a odříkání.

Celý článek

Medaile ? Splněno už teď !

13. 3. 2016

Volejbalový klub Studio Sport v této sezóně reprezentuje v Přeboru Prahy celkem 6 týmů ve 4 věkových kategoriích. Každý rok si dáváme „jednoduchý“ cíl: aspoň jedna medaile pro Studio Sport.

Celý článek

Soustředění Růžená

12. 2. 2016

Uteklo to jako voda a už je tady Soustředění Růžená 2016. Termín je 21.-26.8., všechny podklady už máte. Tak se pomalu připravujte, v neděli vás čekáme ! V příloze najdete, co byste tak mohly vzít sebou.

Celý článek

Studio Sport přeje krásné Vánoce !

6. 12. 2015

Soutěžní podzim pod volejbalovou sítí utekl družstvům Studia Sport strašně rychle. Máme za sebou zhruba polovinu soutěží Přeboru Prahy, v některých kategoriích jsme velmi spokojeni, v některých méně. Ale takový je sport, v něm nejsou jen samá vítězství. Všechny porážky jsou důležité proto, abychom příště vítězili.

Celý článek

Tři týmy v první lize !

2. 10. 2015

Každoročně je září měsícem Velkých cen a kvalifikací na Přebor Prahy. Pro letošní sezónu stavíme do mistrovských soutěží celkem 6 týmů – troje mini, mladší žákyně, starší žákyně a kadetky.

Celý článek

Kytary dozněly, táborák zhasl

3. 9. 2015

Poslední táborák soustředění v Růžené dohasl, dozněly kytary a zpěv. Soustředění se opět vydařilo, počasí přálo, na všech tréninkových stanovištích bylo veselo, kromě drobných šrámů a několika vosích žihadel přežili všichni!.

Celý článek

Inventura sezóny

11. 5. 2015

Volejbalové Studio Sport může závěrečný účet sezóny 2014/2015 považovat za pozitivní. V době 15. roku existence spolku z Lipan byl splněn ten vrcholový cíl – aspoň jednu medaili z Přeboru Prahy. Dokonce jsme si mohli s radostí poskočit dvakrát. Bronzovou medaili získaly starší žákyně a na stříbrném stupínku, pravda velmi překvapivě, stanuly kadetky. Tuto kategorii jsme hráli více méně se sestavou žákyň tak trochu jako přípravu na úspěch v té mladší kategorii. A ono to vyšlo!

Celý článek