2
září

Tréninky začínají 6.9.2023

Starší žákyně - zlato a republika

3. 6. 2019

Starší žákyně mají za sebou úspěšnou a dlouhou sezónu. Bez porážky Velká cena Prahy, v Českém poháru celkové 9. místo, nejlepší z Prahy a hlavně – zlato z Přeboru Prahy. Bylo to ale veliké drama, o titulu rozhodl až poslední zápas v domácí extraligové hale Olympu v Přípotoční ulici. Ten po skvělém výkonu vyhrály žákyně Studia Sport a poprvé v historii získaly titul Přeborníka Prahy. Jen první dva týmy z Prahy měly zajištěnou účast v kvalifikaci pro Mistrovství České republiky.

Celý článek

Parádní sezóna mladších žákyň

9. 5. 2019

To byla jízda ! Mladší žákyně Studia Sport už na Velké ceně Prahy ukázaly, že budou favoritky tohoto ročníku Přeboru Prahy. A stalo se. Bez jediné porážky získaly titul, už dva turnaje před koncem bylo hotovo. Poslední turnaj přeboru v naší domácí hale už byl takovým „čestným kolečkem“ vítězů.

Celý článek

Dvě medaile už jisté

4. 3. 2019

Cesta mladších žákyň Studia Sport za pražským zlatem je přímočará a rázná. Už dva turnaje před koncem Přeboru Prahy měly takový náskok, že nemohly být dostiženy. V předposledním turnaji v hale v Dolních Břežanech se o komplikaci pokusily nemoci, zranění a hory, ale marně. Studio Sport pokračuje ve vítězném tažení a bez porážky míří za titulem.

Celý článek

Vítězství na PVG

15. 1. 2019

Zkusili jsme to hned napoprvé. Mezinárodní turnaj Prague Volleyball games v mnoha kategoriích nám vyplnil čas mezi svátky určitě zajímavě. Vzhledem k tomu, že mezinárodní pravidla mají jiné věkové limity pro kategorie, obsadili jsme U14 z větší části mladšími žákyněmi doplněnými dvěma staršími. Bylo také povoleno hrát s liberem, celkem logicky, vždyť volejbal se hraje s liberem, ale v tomto jsme se do experimentu zatím nepustili. Základní skupinu, čtvrtfinále i semifinále jsme odehráli v hale ve Střešovicích (tam to dobře známe) na 3 kurtech a v 6 zápasech za dva dny jsme neztratili ani jeden set.

Celý článek

PF 2019

25. 12. 2018

Všem krásné prožití Vánočních svátků, šťastný a úspěšný rok 2019.

Vítězné víkendy

3. 12. 2018

Turnaj Českého poháru v Karlových Varech nám vyšel náramně. První den jsme porazili těžké soupeře včetně Olympu B a domácího favorita z Karlových Varů po výborných výkonech, ke kterým určitě přispěly i nové krásné dresy. A tak se holky rozhodly odehrát v nich i druhý den, výkony byly sice trochu kolísavější, ale další tři vítězství znamenala potvrzení 1. místa a postupu do elitní osmičky. Za týden vyrážíme opět do Karlovarského kraje, tentokrát do Chodova a už v pátek.

Celý článek

Rychle, stručně, letem světem

5. 11. 2018

Od Velké ceny Prahy uběhlo pár týdnů, ale mnohem víc turnajů. Podle očekávání se v kvalifikacích dostaly týmy Studia Sport do 1. ligy v Přeboru Prahy v kategoriích minivolejbal, mladší žákyně i starší žákyně, do 2. ligy kadetky. A zatím všechny týmy potvrzují svoje ambice. V minivolejbalu drží Áčko 1. ligu, mladší žákyně jsou po dvou turnajích Přeboru Prahy suverénně první bez jediné porážky, starší žákyně ve vyrovnaných soubojích zejména s družstvy Olympu mají celkovou bodovou paritu na prvních třech místech, kadetky si pohodlně hoví ve 2. lize, i když k postupu chybělo málo…

Celý článek

Velká cena-vítězství a velká pohoda

10. 9. 2018

Vůbec poprvé v historii dokázala družstva žákyň Studia Sport v jednom víkendu ovládnout Velkou cenu Prahy v obou kategoriích – mladších i starších žákyň. Po několika sólo triumfech se to letos sešlo všechno a navíc bez jediné porážky, mladší žákyně dokonce bez ztráty setu.

Celý článek

Mizuno pro Studio Sport

2. 9. 2018

Vážení rodiče, jak určitě víte, novým partnerem ČVS je výrobce sportovního zboží Mizuno. Díky působení předsedy ČVS Marka Pakosty ve Studiu Sport se nabízí zajímavá příležitost nákupu tohoto zboží s výraznými slevami pro naše hráčky. Jedná se zejména o boty, nákolenky, rukávníky, rádi bychom jednali i o nových dresech pro Studio Sport (dresy plánujeme zařídit v závislosti na nabídce v naší režii). Pro zájemce bude ve středu 12.9.2018 možnost si na tréninku vzorky prohlédnout, vyzkoušet a případně objednat.

Celý článek

Doba bronzová pod Ještědem

14. 5. 2018

Další zeměpisná zajímavost nás čekala po cestě do dějiště finálového turnaje MČR mladších žákyň v Liberci. Když se otevřel krásný pohled z auta na majestátní Ještěd s televizní věží, malá nervozita z věcí příštích už byla znát. Do turnaje jsme ale vlétli ještě v pátek dvěma zápasy základní skupiny naprosto suverénně. Potvrzení skvělé formy z kvalifikace v Novém Veselí přišlo vítězstvími nad Jirkovem i pražským rivalem Kometou vždy v podobě 2:0. Studio Sport si jako první ze všech týmů ve 4 skupinách už první den zajistilo postup do další fáze.

Celý článek