27
duben

Soutěže PVS pro sezónu 2020/21 zrušeny.

Zlato je zlato !

5. 3. 2018

Potřetí za sebou a podesáté celkem od vzniku soutěží v minivolejbalu získalo Studio Sport titul Přeborník Prahy a zlaté medaile! Tuto sezónu to ale nebyla jediná minivolejbalová medaile, stejně jako před 7 lety sbírku doplnil ještě bronz! Kvalifikace rozdělila 48 (!) družstev do 8 výkonnostních skupin po 6 týmech, které se utkaly v 5 turnajích.

Celý článek

Stříbrné jistoty Studia Sport

5. 3. 2018

V Přeboru Prahy mladších i starších žákyň je odehráno 6 z celkového počtu 7 turnajů. Před posledními turnaji už je jisté, že Studio Sport získá v obou kategoriích stříbrné medaile !

Celý článek

Začátek roku 2018

25. 1. 2018

Úvodní lednové turnaje přinesly upevnění pozic mini i kadetek Studia Sport. Kadetky potvrdily uplynulý víkend svoje postavení ve 2. lize – škoda dvou tiebreaků, ale příště to vyjde a navíc to byla dobrá příprava pro následující turnaj starších žákyň. Na turnajích mini na Mikulce a Kometě si Studio Sport připisuje dílčí úspěch – Déčko se krok za krokem posunuje mezi elitu, po nadšených výkonech si vybojovalo postup už do 2. ligy !

Celý článek

Listopad zatím na výbornou !

28. 11. 2017

Hned ve 3 kategoriích naše družstva atakují ty nejvyšší příčky. V minivolejbalu Áčko Studia Sport suverénně vede celou soutěž bez jediné porážky, Béčko se dělí o průběžné 3.-4. Místo a další dva výběry Studia Sport, které sbírají především zkušenosti, drží umístění v první dvacítce z celkem 48 týmů.
Mladší žákyně bojují v nesmírně vyrovnané 1. lize Přeboru Prahy na špici a jsou aktuálně v průběžném pořadí na 2. místě za Olympem a před Kometou. Překvapením jsou určitě výkony našeho Béčka, které jsme přihlásili na zkoušku, bez absolvování kvalifikačního turnaje do poslední 5. ligy. Každý ze tří odehraných turnajů vyhrálo družstvo bez ztráty setu a vždy postoupilo do vyšší soutěže, aktuálně už je ve 2. lize !
Starší žákyně musely v posledním turnaji 1. ligy bojovat hned proti třem týmům (!) Olympu a ještě na domácích parketách našich soupeřů. Dramatický turnaj nakonec přinesl celkové vítězství Studia Sport a posun na 1. místo celkového pořadí se stejným ziskem bodů jako favorizovaný Olymp „B“. A konečně kadetky si ve svém pohodovém tempu hrají ve 3. lize.

Celý článek

Dobře rozjetá sezóna !

23. 10. 2017

Dobře se rozjela sezóna v podání týmů Studia Sport. Začneme od kadetek. Po prvním turnaji zůstávají ve 2. lize, vzhledem k tomu, že tuto kategorii hrajeme pro získávání zkušeností mladších hráček, tak je to očekávaný výsledek. Starší žákyně už mají za sebou 2 turnaje. V tom prvním 2 vítězství a 1 prohra, ale bohužel v minitabulce 3 týmů z toho bylo o jeden set třetí místo. Druhý turnaj opět 2 výhry a jedna prohra a celkové 2. místo. Tady medailové ambice stále držíme.

Celý článek

Kvalifikace za 1

2. 10. 2017

V zářijových kvalifikacích pro soutěže Přeboru Prahy se družstvům ze Studia Sport dařilo excelentně. Starší žákyně i mladší žákyně vybojovaly v těžkých zápasech účast v první lize. Na poslední chvíli jsme přihlásili i Béčko mladších žákyň, to bylo bez účasti na kvalifikaci zařazeno do 5. ligy.

Celý článek

Do nové sezóny !

5. 9. 2017

Soustředění v Růžené se opět vydařilo po všech stránkách. Počasí bylo jako v Karibiku, pršet začalo až těsně po našem příjezdu domů. Holky dostaly pořádně zabrat, ale to se všechno hodí do nové sezóny. V průběhu bylo pár drobných zdravotních problémů, ale snad už jsou všichni v pořádku.

Celý článek

...a ještě tečka

11. 8. 2017

Už tradičně se Studio Sport zúčastňuje celostátního kola v minivolejbalu, které tak výborně organizují pořadatelé z Českých Budějovic.

Celý článek

Sečteno, podtrženo

28. 5. 2017

Závěr sezóny 2016/2017 byl v režii mladších žákyň. Po fantastickém zlatu z Přeboru Prahy jsme byli zařazeni do kvalifikační skupiny Mistrovství ČR v Novém Veselí. Krásná hala, výborné ubytování přímo u haly, pravá volejbalová atmosféra. To byly kulisy naší první účasti v tomto turnaji, který se pořádá teprve v posledních málo letech. A to byla také inspirace k vítěznému tažení za postupem do finálového turnaje MČR.

Celý článek

Zlato bez porážky

26. 4. 2017

Už to bylo sice jisté před posledním turnajem v minivolejbale, ale zajíci se počítají až po honu. V Přeboru Prahy v minivolejbalu však hon na Studio Sport „A " pod vedením Daniely "Kódi“ Baumrukové nepřinesl soupeřkám žádný zásah. Áčko suverénně vyhrálo 5 ze 6 turnajů první ligy, získalo celkem 323 bodů, to je o 6 víc než druhý Olymp a co je úplně neskutečné – v celé sezóně naše holky neprohrály jediný zápas ! To je opravdu zlato, jak má být !

Celý článek