16
duben

Soustředění Růžená 25.8. - 30.8., podrobnosti na studio-sport.cz.

Soustředění

16. 4. 2024

Všechny podklady pro soustředění jste dostaly písemně, níže ještě rekapitulace. Těšíme se.

Celý článek

Další těžká sezóna

23. 3. 2022

Jen jsme přežili dva roky nejrůznějších omezení či zrušení soutěží, už nás zase dohání tréninkové manko a nejrůznější, nejenom zdravotní důvody absence některých hráček na turnajích a to zejména v kategorii starších žákyň. Na domácím turnaji v listopadu jsme ještě pozice uhájili s výpomocí několika mladších spoluhráček, ale od té doby to jde z kopce. Únorové turnaje Přeboru Prahy byly zrušeny, velké výpadky v sestavě nás ale stejně poslaly na dalších turnajích postupně až do 6.ligy.

Celý článek

PF 2022

30. 12. 2021

Přejeme všem, ať je rok 2022 lepší než ten předchozí.

Studio Sport plní předpoklady

25. 11. 2021

Druhý turnajový víkend Přeboru Prahy jsme se chopili pořadatelství v naší tělocvičně ZŠ U obory v Uhříněvsi. V současné době nic jednoduchého. Bylo třeba dodržet přísná protiepidemická opatření, od vyplnění všech možných formulářů, kontroly O-T-N, přes desinfekce, kontroly ochrany dýchacích cest všech účastníků kromě právě hrajících týmů a dodržení režimových opatření v rámci samotných zápasů. Tenhle úkol jsme zvládli po oba turnajové dny.

Celý článek

Soutěže běží dál

12. 11. 2021

Studio Sport má za sebou první turnaje Přeboru Prahy. Mladší žákyně splnily úkol a na Mikulovce vybojovaly postup do 3. ligy. Starší žákyně na Slavii svedly neskutečné souboje, po kterých zůstávají ve 4. lize. Dvakrát vyhrály dramatické tiebreaky a prohrály také v tiebreaku jen s domácí Slávií. Kuriozitou bylo, že nepřišel rozhodčí a tak jsme se v pískání střídali my, trenéři. A tak zatímco trenér soupeře koučoval, psal zápis a otáčel skóre, já jsem seděl na umpire, pískal a koučoval.

Celý článek

Studio Sport se vrací

10. 9. 2021

Po dvou nedokončených sezónách volejbalových soutěží hlásíme návrat ! V sezóně 2019/2020 byly soutěže ukončeny těsně před koncem kvůli pandemii Covid – 19, mladší žákyně Studio Sport byly turnaj před konce společně s Mikulovkou na zlatém stupínku v Přeboru Prahy, kadetky Studio Sport měly před sebou rozhodující turnaj o bronz. Následující sezóna byla přerušena, jen co začala a na jaře letošního roku definitivně zrušena. Tahle situace se neskutečně podepsala na motivaci mladých volejbalistek a vůbec mladých sportovců nejen ve Studiu Sport – pár jich s volejbalem, bohužel, skončilo.

Celý článek

Soustředění Růžená

21. 6. 2021

Věříme, že už nic nezkomplikuje letošní srpnové soustředění v Růžené. Koná se od 22.8 do 27.8. tak, jak jste dostaly v přihláškách. Na místě je třeba předložit antigenní test ne starší 48 hodin, nezapomeňte !

Celý článek

Restart

27. 4. 2021

Na základě rozhodnutí vlády a po dohodě s vedením ZŠ U obory můžeme obnovit tréninky na venkovních kurtech u školy. Tréninky budou vždy v pondělí, středu a čtvrtek od 16,00 do 18,00.

Celý článek

Aktuálně

21. 4. 2021

Naše milé holky, vážení rodiče, jak možná víte, Pražský volejbalový svaz zrušil s konečnou platností všechny soutěže. Doufáme, že se co nejdříve bude možné vrátit aspoň k tréninkům. To teď závisí jednak na opatřeních vlády a jejich případném uvolnění a jednak na možnostech používat naše školní kurty. Vzhledem k prioritě návratu dětí do škol je zatím tato varianta nejistá.

Celý článek

PF 2021

23. 12. 2020

Krásné Vánoce a rok 2021 ve zdraví a radosti.

Jak teď s tréninky a zápasy ?

1. 12. 2020

Vážení rodiče a příznivci, milé hráčky, informujeme vás o současné situaci ohledně sportovních možností našeho klubu.

Celý článek