14
listopad

24.-25.11. ČP st.žky/K.Vary

Dobře rozjetá sezóna !

23. 10. 2017

Dobře se rozjela sezóna v podání týmů Studia Sport. Začneme od kadetek. Po prvním turnaji zůstávají ve 2. lize, vzhledem k tomu, že tuto kategorii hrajeme pro získávání zkušeností mladších hráček, tak je to očekávaný výsledek. Starší žákyně už mají za sebou 2 turnaje. V tom prvním 2 vítězství a 1 prohra, ale bohužel v minitabulce 3 týmů z toho bylo o jeden set třetí místo. Druhý turnaj opět 2 výhry a jedna prohra a celkové 2. místo. Tady medailové ambice stále držíme.

Celý článek

Kvalifikace za 1

2. 10. 2017

V zářijových kvalifikacích pro soutěže Přeboru Prahy se družstvům ze Studia Sport dařilo excelentně. Starší žákyně i mladší žákyně vybojovaly v těžkých zápasech účast v první lize. Na poslední chvíli jsme přihlásili i Béčko mladších žákyň, to bylo bez účasti na kvalifikaci zařazeno do 5. ligy.

Celý článek

Do nové sezóny !

5. 9. 2017

Soustředění v Růžené se opět vydařilo po všech stránkách. Počasí bylo jako v Karibiku, pršet začalo až těsně po našem příjezdu domů. Holky dostaly pořádně zabrat, ale to se všechno hodí do nové sezóny. V průběhu bylo pár drobných zdravotních problémů, ale snad už jsou všichni v pořádku.

Celý článek

...a ještě tečka

11. 8. 2017

Už tradičně se Studio Sport zúčastňuje celostátního kola v minivolejbalu, které tak výborně organizují pořadatelé z Českých Budějovic.

Celý článek

Sečteno, podtrženo

28. 5. 2017

Závěr sezóny 2016/2017 byl v režii mladších žákyň. Po fantastickém zlatu z Přeboru Prahy jsme byli zařazeni do kvalifikační skupiny Mistrovství ČR v Novém Veselí. Krásná hala, výborné ubytování přímo u haly, pravá volejbalová atmosféra. To byly kulisy naší první účasti v tomto turnaji, který se pořádá teprve v posledních málo letech. A to byla také inspirace k vítěznému tažení za postupem do finálového turnaje MČR.

Celý článek

Zlato bez porážky

26. 4. 2017

Už to bylo sice jisté před posledním turnajem v minivolejbale, ale zajíci se počítají až po honu. V Přeboru Prahy v minivolejbalu však hon na Studio Sport „A " pod vedením Daniely "Kódi“ Baumrukové nepřinesl soupeřkám žádný zásah. Áčko suverénně vyhrálo 5 ze 6 turnajů první ligy, získalo celkem 323 bodů, to je o 6 víc než druhý Olymp a co je úplně neskutečné – v celé sezóně naše holky neprohrály jediný zápas ! To je opravdu zlato, jak má být !

Celý článek

Zlaté Studio Sport

5. 3. 2017

Náš další volejbalový sen se stal skutečností. Studio Sport se v kategorii mladších žákyň stalo znovu Přeborníkem Prahy. Po letech 2010 a 2011 se to povedlo v právě skončeném ročníku Přeboru Prahy, ale cesta byla dlouhá a trnitá.
Celkem 6 turnajů 1. Ligy spolu bojovaly o každý bod hlavně tři nejlepší týmy soutěže – Studio Sport, Olymp a Kometa. Poslední turnaj jsme pořádali právě my v domácí hale v ZŠ U Obory v Uhříněvsi. Situace byla dramatické, Studio Sport a Olymp měly shodný počet bodů, Kometa o 2 méně.

Celý článek

Medailová jízda

16. 1. 2017

Mladší žákyně Studio Sport už mají jistou medaili v Přeboru Prahy. Jestli bude zlatá, stříbrná nebo bronzová, o tom rozhodne až poslední turnaj, který chceme uspořádat v naší tělocvičně v ZŠ U obory.

Celý článek

Studio Sport v polovině sezóny

10. 12. 2016

Nová sezóna začala v září po našem tradičním srpnovém soustředění. O vítězství ve Velké ceně Prahy v minivolejbalu a 2. místě mladších žákyň už zde byla zmínka, stejně jako o titulu Mistryň republiky v modrém minivolejbalu. Sezóna běží rychlým tempem, tak jen telegraficky.

Celý článek

Říjnové ohlédnutí

7. 11. 2016

Ani jsme se nestačili rozkoukat a říjen utekl jako voda. Naše týmy absolvovaly první porce turnajů Přeboru Prahy a zatím se dá vystoupení Studia Sport hodnotit jako úspěšné. Zejména v kategorii minivolejbal je celkem 5 družstev Studia Sport v kladných číslech. Áčko suverénně turnaje vyhrává, s přehledem a náskokem vede 1. ligu, všechny další týmy buď postoupily výš nebo si drží pozice včetně našeho nejmladšího Éčka (foto).

Celý článek