1
únor

8.2.18 trénink zrušen 12.-16.2.18 se v době prázdnin tréninky nekonají

Studio Sport v polovině sezóny

10. 12. 2016

Nová sezóna začala v září po našem tradičním srpnovém soustředění. O vítězství ve Velké ceně Prahy v minivolejbalu a 2. místě mladších žákyň už zde byla zmínka, stejně jako o titulu Mistryň republiky v modrém minivolejbalu. Sezóna běží rychlým tempem, tak jen telegraficky.

Celý článek

Říjnové ohlédnutí

7. 11. 2016

Ani jsme se nestačili rozkoukat a říjen utekl jako voda. Naše týmy absolvovaly první porce turnajů Přeboru Prahy a zatím se dá vystoupení Studia Sport hodnotit jako úspěšné. Zejména v kategorii minivolejbal je celkem 5 družstev Studia Sport v kladných číslech. Áčko suverénně turnaje vyhrává, s přehledem a náskokem vede 1. ligu, všechny další týmy buď postoupily výš nebo si drží pozice včetně našeho nejmladšího Éčka (foto).

Celý článek

Zpravodajství z úvodu sezóny

15. 10. 2016

Úvod letošní sezóny byl přímo ďábelsky rychlý, po návratu ze soustředění jsme se ani nestačili zastavit…Hned VC Prahy, kde mladší žákyně skončily druhé až prohrou ve finále v tiebreaku, starší žákyně páté s jedinou prohrou ve skupině také v tiebreaku. Pak vítězství modrých mini na MČR v Brně a tamtéž statečný boj zelených i proti klukovským týmům – paradox minivolejbalu ! Hned nato kvalifikace, mini v 1. lize, další čtyři týmy mini na zkušené v nižších ligách s cílem se průběžně zlepšovat, mladší žákyně v 1. lize, starší bohužel až ve třetí a kadetky ve druhé.

Celý článek

Studio Sport - mistryně republiky

20. 9. 2016

O víkendu proběhlo v Brně republikové finále barevného minivolejbalu. Počasí nakonec vydrželo a pořadatelé si mohli oddychnout – jediná přestávka na 10 minut v sobotu a pár dalších kapek nezabránilo odehrát plný program ve všech kategoriích. Naše Studio Sport si tak mohlo připsat další významný úspěch.

Celý článek

Velká cena Prahy

6. 9. 2016

Tradiční turnaje o Velkou cenu Prahy i letos doslova sprintovaly začátkem září. Na kurtech Meteoru Praha se nejdříve představily mladší žákyně a pro Studio Sport to byl povedený vstup do sezóny.

Celý článek

Camp Sport není za trest

5. 9. 2016

Na poslední tři srpnové dny připravilo Studio Sport sportovní camp v rámci projektu Sport není za trest s podporou hlavního města Prahy. V tělocvičně ZŠ Kolovraty se převážně ti nejmladší žákyně a žáci z prvního stupně ZŠ seznámili s tím, co sport opravdu obnáší.

Celý článek

Růžená 2016

4. 9. 2016

Naše trenérská sestava se na závěr soustředění vystajlovala a odebrala se na focení do lesa. Za celé soustředění všem trenérům děkuji, není mnoho klubů, kde je o holky takhle postaráno a kde jsou trenéři připraveni online 24 hodin denně !

Celý článek

Sportovní camp SNzT

12. 8. 2016

Sportovní camp v rámci projektu Sport není za trest už je za dveřmi ! V příloze najdete podrobné informace, také se můžete podívat na stránky kolovraty.cz nebo zskolovraty.cz.

Celý článek

Sport není za trest !

10. 5. 2016

Studio Sport chystá nový projekt s názvem Sport není za trest ! s podporou hl. města Prahy v rámci akce Praha – Evropské hlavní město sportu. Cílem projektu je seznámit děti zejména z 1. – 5. tříd základní školy s některými sporty a s tím, co to je opravdový sportovní trénink.

Celý článek

Naše zlaté minky

10. 4. 2016

Co spojuje Martinu van Gorp z ISP, Annu Pěnkavovou ze ZŠ Bří. Jandusů, Míšu Vlčkovou z Gymnázia Voděradská a Káju Vaňkovou ze ZŠ U Obory? Bydliště v Uhříněvsi a Kolovratech, ale hlavně láska ke krásnému sportu, hodiny tréninku a odříkání.

Celý článek