18
říjen

20.-21.10. st.žky ČP Hr.Králové, 21.10. T1 kadetky

Září v jasných barvách

25. 9. 2012

Hned po soustředění, ještě před začátkem školního roku, čekala na mladší i starší žákyně Velká cena Prahy na Meteoru. Mladší žákyně se ještě trochu rozhlížely a nakonec skončily na 4. místě. To starší vlétly na soupeřky jako dračice, až do finále neztratily ani set, jenže tam čekal už tradičně nepříjemný soupeř – budějovická Hlincovka. A tak si naše dívky vyzkoušely, jak je nepříjemné po celodenních bojích prohrát tie break z vedení 14:11. Z pražských týmů byly ale jasně nejlepší, Tiziana Baumruková byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

Celý článek

Růžená už je za rohem !

20. 5. 2012

Tak máme republiku v Přerově za sebou, 15. místo ukázalo, kde je třeba ještě přidat a co se musíme všechno naučit. Každopádně je to historická sezóna a největší úspěch pro Studio Sport. Třeba ta příští bude ještě lepší, k tomu jako tradičně přispěje makačka na letním soustředění. Připomínám, že se koná 26.-31.8. v Růžené, všechny podklady už jste před časem obdržely. Blíží se i termín placení částky 3.500,–Kč, do 31.5. na bankovní účet 202061055 / 0300, do poznámky napsat jméno hráčky.

Celý článek

Hlásíme: splněno !!!

1. 5. 2012

Ano, můžeme říct, že to, co jsme pro letošní sezónu naplánovali,  jsme splnili. Mini už tradičně a suverénně vyhrály Přebor Prahy, když ovládly všechny turnaje, navíc „zálohy B“ obsadily velmi dobré 5. místo. Mladší žákyně nakonec ve finiši podlehly lepšícímu se Olympu a skončily celkově druhé.

Celý článek

Jedeme na republiku!

10. 3. 2012

Jak je napsáno v předcházejícím článku, k postupu do bojů o Mistrovství České republiky čekalo starší žákyně Studia Sport ještě hodně tvrdé práce. Povedlo se ale skoro neuvěřitelné. Po dvou lednových turnajích jsme dokázali srovnat náskok Olympu, dostat se do čela 1.ligy a získat jistotu postupu do první fáze Mistrovství ČR. Naše hráčky podaly v obou turnajích skvělé výkony a potvrdily očekávání ze začátku sezóny. A tak se v posledním turnaji rozhodovalo už „jen“ o titulu Přeborník Prahy pro sezónu 2011/2012. Shoda okolností rozhodla, že se bude hrát na hřišti Olympu. Studio sport má v ZŠ U obory k dispozici krásnou tělocvičnu a nepsané pravidlo říká, že poslední turnaj pořádá ten, kdo je aktuálně na prvním místě, tedy Studio Sport, ale při pětičlenné skupině 1.ligy jsou nutné 2 tělocvičny, což právě Olymp splňoval. Vzhledem k rekonstrukci tělocvičny v ZŠ Brdičkova se však nakonec stejně hrálo v jedné, a tak měl Olymp výhodu domácího prostředí v malé tělocvičně s nízkým stropem. Naše děvčata nastoupila proti Olympu ve svém prvním zápase, Olymp už měl jeden na rozehrání za sebou. Je však třeba uznat, že soupeř byl tentokrát o něco lepší, nám nešlo zejména podání a bloky tak, jako jindy. Rozhodlo se tedy už v tomto zápase, ostatní soupeře porazily oba týmy 2:0 a pořadí v Praze je tedy 1. Olymp, 2. Studio Sport, 3. Slavia/Kometa.

Celý článek

Do nového roku s nadějemi

2. 1. 2012

Máme za sebou první část sezóny, ve které poprvé obsazujeme hned 4 kategorie. Celkově můžeme být spokojeni s umístěním jednotlivých týmů v Přeboru Prahy, ale ještě nás toho hodně čeká a nemůžeme „usnout na vavřínech“.

Celý článek

Volejbalové radosti

18. 9. 2011

Volejbalové Studio Sport uzavřelo minulou sezónu suverénně získanými tituly Přeborníků Prahy v kategorii mladších žákyň (obhajoba bez jediné porážky) i v minivolejbalu (obhajoba podruhé, celkem pátý titul). A protože bez práce nejsou koláče, srpnové soustředění v jihočeské Růžené přineslo v tropickém počasí i desítky hodiny dřiny. A vyplatilo se.

Celý článek

Konec sezóny 2010/2011

8. 8. 2011

Tak ještě konečný účet uplynulé sezóny. V minivolejbalu jsme opět Přeborníci Prahy. Naše týmy se úspěšně účastnily turnajů-v minivolejbale vítězství ve dvoudílné Velké ceně Prahy a turnaj Mini­volejbal v barvách, mladší žákyně 2. místo (nejlepší z Prahy) na Poháru starosty Prahy 8 na Meteoru, starší žákyně 4. a nejlepší z pražských týmů na Poháru starosty Prahy 8 a 6. místo na silně obsazeném mezinárodním turnaji v Lanškrouně. Více než 20 holek absolvovalo sjezd Vltavy v krutých povětrnostních podmínkách se ctí, a Tizi s Kadlem si vyzkoušely MČR v beachvolejbale proti holkám až o 3 roky starším-16. místo a nadějné výkony. A teď vzhůru do další sezóny!!!

Celý článek

Titul bez porážky

26. 3. 2011

Říká se, že obhájit titul je těžší, než ho získat poprvé. A stalo se. Mladší žákyně Studio Sport se podruhé v řadě staly volejbalovými Přebornicemi Prahy. Dokonce historicky bez jediné porážky - 7 turnajů, 28 zápasů, 28 vítězství, rekordní náskok 9 bodů před druhou Slávií Kometou a 12 bodů před třetím Olympem! Holky dokázaly překonat i těžké momenty, když v oslabené sestavě otočily i velmi nepříznivě se vyvíjející zápasy. Ale právě to patří k výbavě velkých mistrů. Holky bravo, jak se volá na divadle a Holky děkujem, jak se volá na fotbale!!!

Celý článek

Dva tituly - hotovo

3. 3. 2011

Už před posledními turnaji je jasné, že Studio Sport obhájí dva tituly Přeborníků Prahy. Suverénní mladší žákyně vyhrály i šestý turnaj bez porážky, a to při zraněních a nemocech i s děvčaty ze střídačky. Nebylo to jednoduché, dva tie breaky po prohraných prvních setech s Olympem a Slávií Kometou, ale povedlo se. Náskok před druhou Slávií je 8, před Olympem 10 bodů, zbývá už jen jeden turnaj. Naše mini po dalším vítězství bez porážky jely do Benešova (benešovské hrály výborně a jejich áčko vyhrálo, ale přece jen jsou mimo kontrolu Pražského volejbalového svazu pokud jde o soupisky hráček). Náskok Studia Sport je před posledním turnajem 8 bodů před Olympem a titul Přeborníka Prahy je tutovka.

Celý článek

Neporažené !

19. 1. 2011

Mladší žákyně Studio Sport pokračují ve spanilé jízdě Přeborem Prahy. Pátý turnaj 1.ligy se hrál na domácí půdě v tělocvičně ZŠ Vachkova v Uhříněvsi za velmi bouřlivého prostředí, které by mohla závidět i ženská extraliga. Nebylo to lehké, dva týmy Olympu, Slavie Kometa a ŠSK Mikulova - celkem 4 zápasy během dnes je pořádná porce, ale neporazitelnos­t modrých trvá. Pouze s Olympem „A“ ztratily naše holky set (teprve druhý v této sezóně ve 20 odehraných zápasech), ale tie break 15:8 byl jasný. Celkový náskok v soutěži před únorovým a březnovým turnajem je 7 bodů před Slávií Kometou a 8 bodů před Olympem.