3
prosinec

7.-9.12. st.ž. ČP/Chodov u KV, odjezd cca ve 14.hodin. 8.12. mini 9.12.kadetky /Strančice, sraz v 8.30 hodin

Držíme 1. ligu !

22. 10. 2012

Podstatná zpráva z uplynulých dnů : ve všech kategoriích zůstává Studio sport v 1. lize Přeboru Prahy. Mladší žákyně a kadetky obsadily v elitní skupině vždy 4. místo, z 5. už se sestupovalo, dokázaly vyhrát ten rozhodující zápas. Mini skončily na 2. místě a příště určitě budou útočit na vedoucí Olymp „B“.

Celý článek

Raketový start do sezóny 2012/2013

7. 10. 2012

Letí to! Začátek října a už si můžeme zapisovat výsledky VC Prahy ve všech kategoriích barevného minivolejbalu – holky vybojovaly 3 poháry a v té nejvyšší kategorii – modrém minivolejbalu i postup do 1. ligy Přeboru Prahy. Kadetky si na VC Prahy spíš prohlížely soupeřky, ale v kvalifikaci se jim povedlo postoupit rovněž do 1. ligy PP. V nejvyšších pražských soutěžích tedy máme družstva ve všech 4 kategoriích, které obsazujeme!

Celý článek

Září v jasných barvách

25. 9. 2012

Hned po soustředění, ještě před začátkem školního roku, čekala na mladší i starší žákyně Velká cena Prahy na Meteoru. Mladší žákyně se ještě trochu rozhlížely a nakonec skončily na 4. místě. To starší vlétly na soupeřky jako dračice, až do finále neztratily ani set, jenže tam čekal už tradičně nepříjemný soupeř – budějovická Hlincovka. A tak si naše dívky vyzkoušely, jak je nepříjemné po celodenních bojích prohrát tie break z vedení 14:11. Z pražských týmů byly ale jasně nejlepší, Tiziana Baumruková byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

Celý článek

Růžená už je za rohem !

20. 5. 2012

Tak máme republiku v Přerově za sebou, 15. místo ukázalo, kde je třeba ještě přidat a co se musíme všechno naučit. Každopádně je to historická sezóna a největší úspěch pro Studio Sport. Třeba ta příští bude ještě lepší, k tomu jako tradičně přispěje makačka na letním soustředění. Připomínám, že se koná 26.-31.8. v Růžené, všechny podklady už jste před časem obdržely. Blíží se i termín placení částky 3.500,–Kč, do 31.5. na bankovní účet 202061055 / 0300, do poznámky napsat jméno hráčky.

Celý článek

Hlásíme: splněno !!!

1. 5. 2012

Ano, můžeme říct, že to, co jsme pro letošní sezónu naplánovali,  jsme splnili. Mini už tradičně a suverénně vyhrály Přebor Prahy, když ovládly všechny turnaje, navíc „zálohy B“ obsadily velmi dobré 5. místo. Mladší žákyně nakonec ve finiši podlehly lepšícímu se Olympu a skončily celkově druhé.

Celý článek

Jedeme na republiku!

10. 3. 2012

Jak je napsáno v předcházejícím článku, k postupu do bojů o Mistrovství České republiky čekalo starší žákyně Studia Sport ještě hodně tvrdé práce. Povedlo se ale skoro neuvěřitelné. Po dvou lednových turnajích jsme dokázali srovnat náskok Olympu, dostat se do čela 1.ligy a získat jistotu postupu do první fáze Mistrovství ČR. Naše hráčky podaly v obou turnajích skvělé výkony a potvrdily očekávání ze začátku sezóny. A tak se v posledním turnaji rozhodovalo už „jen“ o titulu Přeborník Prahy pro sezónu 2011/2012. Shoda okolností rozhodla, že se bude hrát na hřišti Olympu. Studio sport má v ZŠ U obory k dispozici krásnou tělocvičnu a nepsané pravidlo říká, že poslední turnaj pořádá ten, kdo je aktuálně na prvním místě, tedy Studio Sport, ale při pětičlenné skupině 1.ligy jsou nutné 2 tělocvičny, což právě Olymp splňoval. Vzhledem k rekonstrukci tělocvičny v ZŠ Brdičkova se však nakonec stejně hrálo v jedné, a tak měl Olymp výhodu domácího prostředí v malé tělocvičně s nízkým stropem. Naše děvčata nastoupila proti Olympu ve svém prvním zápase, Olymp už měl jeden na rozehrání za sebou. Je však třeba uznat, že soupeř byl tentokrát o něco lepší, nám nešlo zejména podání a bloky tak, jako jindy. Rozhodlo se tedy už v tomto zápase, ostatní soupeře porazily oba týmy 2:0 a pořadí v Praze je tedy 1. Olymp, 2. Studio Sport, 3. Slavia/Kometa.

Celý článek

Do nového roku s nadějemi

2. 1. 2012

Máme za sebou první část sezóny, ve které poprvé obsazujeme hned 4 kategorie. Celkově můžeme být spokojeni s umístěním jednotlivých týmů v Přeboru Prahy, ale ještě nás toho hodně čeká a nemůžeme „usnout na vavřínech“.

Celý článek

Volejbalové radosti

18. 9. 2011

Volejbalové Studio Sport uzavřelo minulou sezónu suverénně získanými tituly Přeborníků Prahy v kategorii mladších žákyň (obhajoba bez jediné porážky) i v minivolejbalu (obhajoba podruhé, celkem pátý titul). A protože bez práce nejsou koláče, srpnové soustředění v jihočeské Růžené přineslo v tropickém počasí i desítky hodiny dřiny. A vyplatilo se.

Celý článek

Konec sezóny 2010/2011

8. 8. 2011

Tak ještě konečný účet uplynulé sezóny. V minivolejbalu jsme opět Přeborníci Prahy. Naše týmy se úspěšně účastnily turnajů-v minivolejbale vítězství ve dvoudílné Velké ceně Prahy a turnaj Mini­volejbal v barvách, mladší žákyně 2. místo (nejlepší z Prahy) na Poháru starosty Prahy 8 na Meteoru, starší žákyně 4. a nejlepší z pražských týmů na Poháru starosty Prahy 8 a 6. místo na silně obsazeném mezinárodním turnaji v Lanškrouně. Více než 20 holek absolvovalo sjezd Vltavy v krutých povětrnostních podmínkách se ctí, a Tizi s Kadlem si vyzkoušely MČR v beachvolejbale proti holkám až o 3 roky starším-16. místo a nadějné výkony. A teď vzhůru do další sezóny!!!

Celý článek

Titul bez porážky

26. 3. 2011

Říká se, že obhájit titul je těžší, než ho získat poprvé. A stalo se. Mladší žákyně Studio Sport se podruhé v řadě staly volejbalovými Přebornicemi Prahy. Dokonce historicky bez jediné porážky - 7 turnajů, 28 zápasů, 28 vítězství, rekordní náskok 9 bodů před druhou Slávií Kometou a 12 bodů před třetím Olympem! Holky dokázaly překonat i těžké momenty, když v oslabené sestavě otočily i velmi nepříznivě se vyvíjející zápasy. Ale právě to patří k výbavě velkých mistrů. Holky bravo, jak se volá na divadle a Holky děkujem, jak se volá na fotbale!!!

Celý článek