6
prosinec

Tréninky začínají 4.1.23 T4 ml.ž. 7.1./ZŠ Brdičkova T4 st.ž. 8.1./TJ Tatran Střešovice

Říjnová bilance

1. 11. 2009

Pražský přebor ve všech kategoriích, ve kterých startují volejbalistky Studia Sport, běží velice rychle. Starší žákyně po zakolísání v prvním turnaji a pádu do 2.ligy zabraly a bez ztráty setu se vrátily zpět mezi elitu. Obě družstva „mini“ si udržela účast v 1. lize, i když nastupují s většinou málo zkušených či úplných nováčků v soutěži. Mladší žákyně celkově vedou Přebor Prahy, přestoževe druhém turnaji podlehly domácímu Olympu po dramatickém boji 1:2. Do dalších turnajů tedy znovu nastupují všechna naše družstva v 1. lize Přeboru Prahy.

Píšou o nás

9. 10. 2009

Poslední vydání Kolovratského zpravodaje (čtvrtletník) a říjnový Uhříněveský zpravodaj (měsíčník) píšou o úspěšném zahájení sezóny všech družstev Studio Sport. V dalším obsahu najdete i článek a rozhovor s naší bývalou kapitánkou Veronikou Dostálovou o její stříbrné medaili z ME do 18 let v beachvolejbale. Nezapomeňte si přečíst a schovat pro vzpomínky!

Už to začalo!

9. 10. 2009

Družstvo mladších žákyň Studio Sport začalo velice úspěšně (a podle předpokladů) svoje učinkování v 1. lize Přeboru Prahy. Postupně zdolaly naše hráčky Slavii-Kometu, Mikulovu a Olymp vždy 2:0. Už od listopadu minulého roku neprohrál tento tým ani jeden set!!!

Kompletní sbírka

20. 9. 2009

Všechna družstva Studio Sport začnou Přebor Prahy v 1. lize! Po suveréním postupu mladších i starších žákyň se přidaly i naše nejmladší. V kategorii minivolejbal překvapila zejména úplně nově vytvořená sestava „béčka“, která si na kurtech Olympu zajistila účast v 1. lize přímo vítězstvím v základní skupině. „Áčko“ po jednom zaváhání v základní skupině vybojovalo účast mezi elitou v dalších bojích. Studio Sport obhajuje titul Přeborník Prahy a také bronzové medaile v této kategorii s výrazně obměněnými sestavami, ty nejlepší už nastupují úspěšně v kategorii mladších žákyň.

Do 1. ligy!

16. 9. 2009

V sobotu starší žákyně a v neděli mladší žákyně Studia Sport vybojovaly na kurtech Meteoru účast v 1. lize Přeboru Prahy ve svých kategoriích. Je třeba dodat, že postupové zadání splnily bez jediné porážky, mladší žákyně dokonce opět bez ztráty setu. První liga starších žákyň je pětičlenná, mladších žákyň čtyřčlenná, po každém turnaji poslední sestupuje, na jeho místo přichází vítěz turnaje druhé ligy, bodové zisky se sčítají do společné tabulky. V loňském ročníku v obou kategoriích obsadilo Studio Sport 4. místo, letos jsou ambice, zejména mladších žákyň, vyšší. Přebor Prahy startuje v říjnu.

Velká cena Prahy vítězně

8. 9. 2009

V sobotu byl na kurtech Meteoru zaznamenán dosud nepopsaný meteorologický jev - antuková bouře. To bylo zase počasí, že by psa nevyhnal, ale Velká cena Prahy se hrála a dohrála. S těžkými podmínkami se nejlépe vyrovnalo družstvo mladších žákyň Studio Sport. Na svém prvním turnaji po přechodu z kategorie minivolejbal vyhrály naše volejbalistky všech pět zápasů poměrem setů 2:0 a zaslouženě zvedly nad hlavu pohár pro vítěze. To je skvělý začátek, teď jen potvrdit tuto neděli opět na kurtech Meteoru dobrou formu v kvalifikace na Přebor Prahy ! A meteorologové předpovídají opět „psí“ počasí.

Stříbro z Evropy

27. 7. 2009

Naše bývalá kapitánka a odchovankyně Studia Sport Veronika Dostálová vybojovala spolu s Gábinou Kotvovou stříbrné medaile na ME v beachvolejbalu do 18 let v portugalském Espinhu !!! Po sedmi vítězných zápasech podlehla nejlepší česká dvojice ve finále favorizovaným Němkám po tuhém boji v krásném zápase 1:2. Zlatě stříbrná tečka za pískovou sezónou, která přinesla mimo jiné titul Mistryň republiky do 18 let a bronzové medaile na MČR do 20 let. Celé Studio Sport blahopřeje a drží palce do další reprezentační sezóny v šestkovém volejbalu!

Zlatá a bronzová z Prahy

15. 6. 2009

To nejlepší nakonec! Nejmladší naděje Studia Sport v kategorii minivolejbal získaly v Přeboru Prahy dvě sady medailí. „Áčko“ už mělo titul Přeborník Prahy jistý před posledním turnajem, který se hrál minulý víkend na kurtech Olympu (mimochodem za celou sezónu „áčko“ prohrálo jeden jediný set ze 60 odehraných), „béčko“ nakonec druhým místem v tomto turnaji upevnilo celkovou 3. příčku. V konkurenci 20 družstev se tak na jediný volný medailový stupínek-stříbrný-dostaly volejbalistky ŠSK Mikulova. V dosavadní čtyřleté historii této variace volejbalu (hraje se 4 proti 4 na menším hřišti s upravenými pravidly, která prověří, jak se pracuje s přípravkami) je to už 3. přebornický titul pro Studio Sport !!!

Jeden titul jistý!!!

2. 4. 2009

Starší žákyně Studia Sport už mají za sebou poslední turnaj Přeboru Prahy 2008/2009. V něm skončily na 4. místě I.ligy a 4. místo jim patří také v celkovém pořadí. Mladší žákyně ještě jeden turnaj hrají, po výborném začátku soutěže dohrávají ve II.lize Přeboru Prahy a celkově už se nemůže nic změnit na 4. místě - tedy stejně jako starší žákyně. Nejúspěšnější je Studio Sport v kategorii minivolejbal. „Áčko“ opět suverénně bez ztráty setu vyhrálo poslední „indoor“ turnaj sezóny a s velikým náskokem vede Přebor Prahy. „Béčko“ po klopýtnutí do II. ligy spadlo z celkově 2. místa, ale na posledním turnaji se znovu vrátilo do elitní skupiny. Znamená to, že „Áčko“ je před finálovým turnajem, který se odehraje v červnu na antukových kurtech Olympu ve Stromovce, už jasným přeborníkem Prahy. V celém průběhu soutěží od zářijové kvalifikace ztratily naše „hvězdy“ jediný set ze 60 odehraných!!! Béčko je zatím celkově 3. a tak se těšíme, že letošní sezónu ukončí Studio Sport sběrem medailí!

Jaro o medaile

8. 3. 2009

Přebory Prahy už se blíží ke svým vrcholům. Starší žákyně hrají svůj poslední turnaj a je jisté, že Studio Sport už zůstane na celkovém 4. místě. Mladší žákyně mají před sebou ještě dva turnaje, pokud naše děvčata postoupí zpět do I. ligy, je reálné, že by mohla získat nějakou z medailí. Nejlépe jsou na tom družstva Studio Sport v minivolejbalu. Tady se bude hrát po posledním halovém turnaji ještě do června na venkovních kurtech, ale jen nešťastná shoda okolností by mohla „Áčko“ připravit o titul Přeborník Prahy - už potřetí v krátké historii !!! „Béčko“ čeká po smolném sestupu do II.ligy téměř povinný návrat a souboje o stříbro nebo bronz. Bude to ale určitě těžké.