Listopad zatím na výbornou !

28. 11. 2017

Hned ve 3 kategoriích naše družstva atakují ty nejvyšší příčky. V minivolejbalu Áčko Studia Sport suverénně vede celou soutěž bez jediné porážky, Béčko se dělí o průběžné 3.-4. Místo a další dva výběry Studia Sport, které sbírají především zkušenosti, drží umístění v první dvacítce z celkem 48 týmů.
Mladší žákyně bojují v nesmírně vyrovnané 1. lize Přeboru Prahy na špici a jsou aktuálně v průběžném pořadí na 2. místě za Olympem a před Kometou. Překvapením jsou určitě výkony našeho Béčka, které jsme přihlásili na zkoušku, bez absolvování kvalifikačního turnaje do poslední 5. ligy. Každý ze tří odehraných turnajů vyhrálo družstvo bez ztráty setu a vždy postoupilo do vyšší soutěže, aktuálně už je ve 2. lize !
Starší žákyně musely v posledním turnaji 1. ligy bojovat hned proti třem týmům (!) Olympu a ještě na domácích parketách našich soupeřů. Dramatický turnaj nakonec přinesl celkové vítězství Studia Sport a posun na 1. místo celkového pořadí se stejným ziskem bodů jako favorizovaný Olymp „B“. A konečně kadetky si ve svém pohodovém tempu hrají ve 3. lize.

A ještě telegrafická informace o bývalých hráčkách a kapitánkách Studia Sport. Veronika Dostálová – libero české reprezentace – po letech strávených v Olympu se po Mistrovství Evropy přesunula do nového působiště. Dukla Liberec založila vedle mužského týmu také ženské družstvo a to se hned stalo štikou Extraligy žen. Její sestra Tiziana Baumruková – nahrávačka juniorské reprezentace kývla na nejlepší z nabídek a teď studuje a hraje volejbal v Miami. Ani hurikán Irma, ani soupeřky nedokázaly tým Miami Dade Sharks zastavit a tak po 34 vítězstvích, historicky bez jediné porážky, mohla první nahrávačka svého týmu a jediná Češka v mezinárodní sestavě (Brazilky, Kolumbijky, Dominikánky, Číňanka a Američanka) Tiziana zvednout vítěznou trofej NJCAA.

www.facebook.com/jiri.baumruk

PaedDr. Jiří Baumruk
předseda Studio Sport z.s.

-bam-