Zlaté Studio Sport

5. 3. 2017

Náš další volejbalový sen se stal skutečností. Studio Sport se v kategorii mladších žákyň stalo znovu Přeborníkem Prahy. Po letech 2010 a 2011 se to povedlo v právě skončeném ročníku Přeboru Prahy, ale cesta byla dlouhá a trnitá.
Celkem 6 turnajů 1. Ligy spolu bojovaly o každý bod hlavně tři nejlepší týmy soutěže – Studio Sport, Olymp a Kometa. Poslední turnaj jsme pořádali právě my v domácí hale v ZŠ U Obory v Uhříněvsi. Situace byla dramatické, Studio Sport a Olymp měly shodný počet bodů, Kometa o 2 méně.

A právě Kometa byl náš první soupeř. Plné a burácející hlediště vidělo dramatický zápas, v 1. setu Kometa dlouho vedla, ještě v koncovce setu, ale vůle a obětavost přiklonily vítězství na naší stranu. Druhý set byl už celkem jasnou záležitostí a to potvrdilo, že o titulu rozhodne definitivně zápas proti Olympu. Rozjeté Studio Sport už nešlo zastavit, opět vítězství 2:0 a pak už jen povinná výhra nad Tatranem Střešovice také 2:0. Mohla vypuknout obrovská radost, vynikající sezóna.
To ale ještě není všechno, v Přeboru Prahy v minivolejbalu je naše „Áčko“ před posledním turnajem jasně první a o zlato už na hřišti nemůžeme přijít. Dvě zlata v sezóně, to je vynikající bilance. Pak nás čeká ještě Mistrovství ČR v mladších žákyních a v modrém minivolejbalu.

-bam-