Medaile ? Splněno už teď !

13. 3. 2016

Volejbalový klub Studio Sport v této sezóně reprezentuje v Přeboru Prahy celkem 6 týmů ve 4 věkových kategoriích. Každý rok si dáváme „jednoduchý“ cíl: aspoň jedna medaile pro Studio Sport.

A zase máme splněno už před závěrem soutěží. Ale pěkně popořadě. Nejstarší kategorie kadetek odehraje poslední turnaj Přeboru Prahy ve II. lize a celkově zatím drží 7. místo. Starší žákyně v této sezóně mají slabší rok – ten čas od času přijde na všechny kluby v Praze – a tak bojují ve III. lize o celkové umístění do 10. místa, zatím jsou na 12. pozici. Už tradičně má Studio Sport silné nejmladší ročníky – mladší žákyně jsou účastnice 1. ligy a aktuálně jsou ze 17 startujících týmů na 4. místě.
A teď ta slíbená medaile: v Přeboru Prahy v minivolejbalu hrají celkem tři naše týmy, ten nejmladší v konkurenci 48 startujících zaujímá 27. místo, další naše družstvo je na krásné 10. pozici a naše nejlepší jsou suverénně nejlepší i v celé Praze – Áčko Studia Sport pod vedením Petry VanGorp už je jistým vítězem Přeboru Prahy, bez ohledu na výsledek posledního turnaje !

-bam-