Studio Sport přeje krásné Vánoce !

6. 12. 2015

Soutěžní podzim pod volejbalovou sítí utekl družstvům Studia Sport strašně rychle. Máme za sebou zhruba polovinu soutěží Přeboru Prahy, v některých kategoriích jsme velmi spokojeni, v některých méně. Ale takový je sport, v něm nejsou jen samá vítězství. Všechny porážky jsou důležité proto, abychom příště vítězili.

Zdá se ale, že náš tradiční cíl – aspoň jednu medaili pro Studio Sport každou sezónu – máme znovu na dosah. Naše Áčko v kategorii minivolejbal vyhrálo dva ze tří turnajů Přeboru a je s náskokem dvou bodů v čele celé soutěže ! Velkou radost máme i ze stále lepších výkonů a z nadšení, jakým se prezentují naše úplně nejmladší minivolejbalistky – v posledních dvou turnajích nepoznaly porážku a postoupily už o dvě ligy Přeboru Prahy nahoru. Výborně ! Kategorie mladších a starších žákyň čeká po Vánocích určitě lepší rok, kadetky do něj nahlédnou po překvapivém ale zaslouženém postupu do 1. ligy. Ale radost nám dělají také hráčky, které jsou už v užším výběru Prahy, tzv. KCM (Krajské centrum mládeže) – konkrétně Barbora Votrubová, Barbora Kopková a Martina Van Gorp.
Je vidět, že touha reprezentovat je ve Studiu Sport pevně zakotvená, inspirovaná reprezentantkami České republiky, bývalými kapitánkami Studia Sport Veronikou Dostálovou a její mladší sestrou Tizianou Baumrukovou.

Celý tým Studia Sport přeje všem krásné Vánoce a dobrý rok 2016. Přejeme zdraví, spokojenost a pracovní nebo třeba sportovní úspěchy a reprezentační formu !

-bam-